"Mehed ei nuta": Kui kõva oli duell Linnamäe-Virves? Olümpiakoondis: vana ja kustuv või noor ja äge?

JAGA:


9. juuli “Mehed ei nuta” peateemad:

– Unustamatu lahing ERC Delfi Rally Estonial: kust Georg Linnamäe Robert Virvese vastu viimasel kiiruskatsel sellise ime välja võlus? Olukorras, kus Eesti mehed tõmbasid kõikidele ERC ässadele mütsi pähe: mis on nende tulevikuperspektiiv? Ott Tänaku ja Martin Järveoja karm avarii: ood tänapäeva ralliauto turvalisusele ja küsimused Tänaku-Järveoja edasise käekäigu osas.

– Jalgpalli EM-il koidavad tõehetked, poolfinaalides vaid suured jalgpallimaad. Kes sellest seltskonnast nüüd võidab?

– Eestit esindab Pariisi olümpial 24 sportlast, üks varumees ja hobune. Mida see koondis näitab Eesti olümpiaspordi hetkeseisu kohta? “Stagneerunud ja eakas”, nagu kirjutab Jaan, või, vastupidi, just tuleks rõõmustada, et peamised medalilootust on uuest põlvkonnast?

– Pallimängude kuumad üleminekuturud. Kas Maik-Kalev Kotsar siirdub tõesti Jaapanisse ja kuidas peaks keskmine Eesti korvpallifänn sellest mõtlema? Kuidas klaaruvad kodusel korvpalliturul jõujooned? Kevor Palumets Belgia esiliigast HJK-sse, Andreas Vaher HJK-st kodumaale FC Florasse, Henri Anier jätkamas Hong Kongis: kõik positiivsed arengud?

– Kas koduse jalgpallikulla võib Levadiale juba välja anda?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised