"Mehed ei nuta": Tänak sai lihtsurelikuks või nüüd asi algab? Mis jäi Kalevil puudu Prometei vastu?

JAGA:


23. aprilli “Mehed ei nuta” peateemad:

– Horvaatia ralli: kas Ott Tänak on maandunud lihtsurelike sekka või nüüd alles tema õige hooaeg algab? Kas Romet Jürgenson liigub Juunior WRC esikoha ja uute kõrguste poole? Mida arvata M-Spordi pealiku sõnumist: kui FIA muudab uueks hooajaks reegleid, ei jää 2027. aastaks WRC sarja alles ühtki tehasetiimi?

– Mis jäi puudu BC Kalev/Cramol, et võita kodusaalis Eesti-Läti liiga finaalis Ukraina suurklubi BC Prometei?

– Koduse korvpalliliiga veerandfinaalseeriad algavad: millistes paarides on oodata intriigi? Kas Peep on valmis võtma Gert Kullamäe skalbi?

– Uued tuuled laskesuusakoondises: koondise peatreener Stefan Lindingeri käe alla lisanduvad Rene Zahkna, Hanna-Brita Kaasik ja Tuudor Palm. Kiidame?

– Jant jätkub: Katrina Lehis lükkas ümber “vehklemisliidu piinlikud väljaütlemised”. Kuidas ei suuda asjaosalised omavahel normaalselt suhelda?

– Kümneaastase vaheaja järel Eesti korvpallur(id) Euroliiga play-off’is: Vitoria Baskonia murdis läbi ka Euroliiga play-in-turniirist.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised