"Mehed ei nuta": Otse lepituskoosolekult ehk kuidas jõuti Keila korvpallitülis kompromissini?

JAGA:


26. septembri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Päevad, mis ajasid segadusse ehk räägime selgeks: millised sündmused viisid Peebu vallandamiseni Keila peatreeneri kohalt ja kuidas värskelt lõppenud lepituskoosolekul jõuti kompromissini, mis ta ametisse tagasi tõi? Räägime lahti taustad, räägime, kuidas tunneb end elu suurimasse emotsioonide-karusselli sattunud Peep.

– Audentese spordiklubi ei lase lahkunud kergejõustukutreenereid ja nende õpilasi oma baasides treenida vaid võttis uued üürnikud ja aegu pole. Kelle poolel on tõde, kelle poolel õigus?

– Maadluse MM-il kaotas Epp Mäe avaringis, Heiki Nabi medalimatšini ei jõudnud, eestlastel jäid olümpiakohad teenimata. Kas olümpialootust on veel jäänud? Mis on juhtunud Epp Mäega? Kas esikaheksasse tulek tähendab, et Heiki Nabi võib veel kauemgi areenile jääda kui ainult olümpiatsükkel?

– BC Kalev/Cramo kaotas Meistrite Liiga eelringis Rootsi meistrile Norrköpingile ja peab Meistrite Liigast suu puhtaks pühkima. Mida ütlevad hooaja esimesed märgid Kalevi, aga ka teiste juba tules käinud Eesti meeskondade kohta?

– Kas Ott Tänak võidab Tšiili ralli?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised