"Mehed ei nuta": Miks pildiskandaali sattunud jalgpallurid ei ütle, mida eestlased neilt ootavad?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 10. jaanuaril:

– Kahevõistluse MK-etapp Otepääl: Kristjan Ilves tegi oma tänavuse ära, aga kas siit liiguvad asjad veel ülespoole? Kuhu jäi publik ehk kas kahevõistlusel on lootust taas üheks Eesti publiku paraadalaks saada?
– Marten Liiv võitis esimese täiskasvanute tiitlimedali – EM-pronksi sprinterite mitmevõistluses. Kuhu selline medal paigutub Eesti spordis?
– Pildiskandaal Eesti jalgpallis sai hoogu juurde, kui Viktor Levada mõistis asjaosalised karmide sõnadega hukka. Miks on Venemaa koondise peatreeneriga ühele pildile sattunud jalgpalluritel (Andres Oper välja arvatud) raske deklareerida, et pole lihtsalt sõja, vaid Venemaa ja Putini barbaarse agressiooni vastu?
– Süsteem vigane? Kaks Eesti naiste korvpallikoondise liiget, Martha-Liisa Oinitš ja Victoria Ida Vähi istusid pool hooaega platsi kõrval, sest klubid ei saanud kokkuleppele… üleminekusummades.

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised