"Mehed ei nuta": Kossukoondis valmistas pettumuse? Milliseid tulevikuvihjeid andis Jaapani ralli?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 15. novembril:

– Eesti korvpallikoondis jätkas MM-valikturniiri kaotustelainel Rootsi ja Soome vastu. Kiidame üksikute heade välgatuste eest või peame tõdema, vahepeal kuluks ka mõni korralikum võit ära? Kuidas sai soomlaste agressiivsus Eestit üllatada? Jukka Toijala kritiseeris teravalt FIBA absurdi – kas tal oli õigus?
– Jaapani MM-ralli: põnev, aga mõttetu? Viimased pakkumised: kas ja kus me näeme Ott Tänakut uuel hooajal sõitmas? Vihjeid, millest võimalik midagi välja lugeda?
– Ilma olümpiavõitjateta paistis Eesti epeenaiskond niruvõitu? Olümpialepääs saab olema närvesööv protsess?
– Algab jalgpalli MM. Kes võidab? Kui palju peaks jalgpallisõber laskma end MMi vaadates mõjutada sellest, kus ja millistel kurioossetel asjaoludel turniir toimub?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised