"Mehed ei nuta": Kas Ott Tänak kvalifitseerub aasta sportlaseks? Kas BC Kalev/Cramo sulgeb ukse?

JAGA:


“Mehed ei nuta” peateemad 17. detsembril:

– Värske pilk talihooajale. Laskesuusatajate hooaeg jätkub… pigem kesiselt? Või? Marko Kilbi sähvatus jäigi ühekordseks? Kristjan Ilves teeb arvatust kiirema comebacki? Või peame lõpuks ikkagi Kellyt naasmist ootama, et suuremaid eduelamusi saada?
– Läks aega, aga sai kired lõkkele: aasta sportlaste valimine on lõpusirgel ja tüli jälle majas. Kas Ott Tänak ikka kandideerima ka individuaalsportlasena? Kas aasta treeneriks võib valida nii Rivo Vesiku kui ka Petros Kyprianou?
– Kus on konkurendid? Ragnar Klavan valiti seitsmendat korda Eesti parimaks jalgpalluriks.
– Riigikogu arutab spordiseaduse eelnõud, mille vastuvõtmine võib tähendada BC Kalev/Cramo kinnipanekut, sest muudab kõrgete palkade maksmise pööraselt kalliks. Kiidame või laidame poliitikuid?
– Riigieelarves on ette nähtud 6 miljonit eurot Haapsalus, Viljandis, Raplas ja Tartus. Eesti spordi võit, Aivar Pohlaku võit või mõlemad?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Populaarsed

Hiljutised