"Mehed ei nuta": Kaido Kaaberma ründas avalikult Katrina Lehist ja ta treenerit – tark tegu või ei?

JAGA:


1. augusti “Mehed ei nuta” peateemad:

– Epeenaiskonnal jäi MMil eesmärk täitmata, tagatipuks läksid peatreener Kaido Kaaberma ja Katrina Lehise suusad väga risti. Kas Kaaberma läks liiale, kui avalikult Lehisele ja tolle treenerile Nikolai Novosjolovile vee peale tõmbas? Või on see just peatreeneri ülesanne? Kuidas selliste suhete pealt koos edasi minna?
– Rahvusvaheline Vehklemisliit lakkus Venemaa saba ja mõnitas Ukraina sportlasi, kuid pidi lõpuks alistuma. Mis paralleelmaailmas taolised spordiametnikud elavad?
– Mis jäi näppude vahele Eesti kergejõustiku meistrivõistlustelt? Rasmus Mägi liigub vigastuspausist ja vähesest võistluspraktikast hoolimata… kuhu siis täpsemalt? Kuhu paigutub nelja-aastase vaheaja järel kümnevõistluses 8400 punkti alistanud Johannes Erm MMi kõrgete kohtade heitluse kontekstis?
– Eneli Jefimova tegi ujumise MM-il kuuenda ja kaheksanda kohaga ajalugu, ülejäänud jäid rekorditest ja olümpianormist kaugele. Kuidas hinnata?
– Millised on Ott Tänaku võimalused Soome MM-rallil (eeldusel, et auto püsib ühes tükis, ei vaja mootorivahetust ega tule ühtegi muud autoga juhtuda võivat viperust)?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised