Roger Federeri eri. Isiklikud lood kohtumisest härra Tennisega

JAGA:


Möödunud sügisel pisaraterohkes lahkumismängus Laver Cupil tennisekarjäärie punkti pannud Roger Federerist võiks rääkida tunde ja päevi, kuid piirdume „Matšpalli“ saates ühe tunniajase pühendusega.

Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Riho Kalluse külalisteks on tennisekommentaator Toomas Kuum ja treener Alo Ojassalu, kellest üks on viibinud šveitslasega lausa Helsingis ühes õhtusöögilauas ning näinud kõigi aegade üht suurimat spordimeest ka väga inimlikes situatsioonides.

Just inimlikkus ongi märksõna, mis 20-kordsest suure slämmi võitjast nii armastusväärse atleedi on teinud. Selles saates ei keskendugi me nii väga tema rekorditele, mida võibki loetlema jääda, vaid emotsioonidele ja lugudele, mis seda meest hästi kirjeldavad. Erinevad mälestused ja lood on Federerist rääkida kõigil saate tegijatel.

Saatesse mahuvad ka päevakajalisemad teemad Laura Rahneli turniirivõidust ja Oliver Ojakääru finaalikohast Mark Lajali Challengeri poolfinaalini ja selja taha jäänud Billie Jean King Cupi turniirini välja. Kuulame ka värsket intervjuud Lajaliga, kellest sai Mehhiko saavutuse järel elektroonilise edetabeli ajastu Eesti läbi aegade kolmas meesmängija (ATP 298.).

Kõik „Matšpalli“ saated on leitavad erinevatest podcasti rakendustest nagu Spotify ja Google Podcast ning Delfi Tasku keskkonnast, millel on ka äpp – lae see alla Google Play’st või Apple Store’ist!

Veel

Matšpall
Matšpall
“Matšpall” käsitleb Eesti tennisesõpru köitvaid teemasid, hekseldab põhjalikult läbi meie tippmängijate esitused rahvusvahelisel ja ka kodusel areenil, avab taustu ning toob mikrofoni ette tenniseelu põnevamad persoonid, kelle mõtted ja tegemised ka laiemale publikule huvi võiksid pakkuda.

Populaarsed

Hiljutised