Eesti esireketi isa: 8-aastaselt ütles ta, et temast saab maailma esinumber

JAGA:


“Ühel esimestest kordadest, kui me käisime USA-s, ütles Mark meile hommikusöögilauas: “Teate, paljud poisid tahavad saada maailmas number üheks, aga mina saan! Ta oli siis 8-aastane,” meenutas Eesti meeste esireketi Mark Lajali (20) isa Mart.

“Matšpalli” tennisepodcast võõrustas kahe Eesti lootustandva meestennisisti Mark Lajali ja Markus Mölderi (18) isasid Mart Lajalit ja Kaimar Mölderit, et rääkida tenniseperekondade hingeelust.

Kuidas ja kui vanalt Mark ja Markus tennise juurde sattusid? Millised mured ja rõõmud tennise lapsevanemaks olemisega kaasnevad? Kuidas tunda ära, et lapsel silm särab või vastupidi, tennisest hoopis tülpimus on tekkinud? Palju kulub tennisekarussellis raha ja kuidas kraapida sponsorite uksi?

“Matšpalli” saatejuhid on Gunnar Leheste ja Riho Kallus. Tagasiside, ettepanekud ja küsimused on teretulnud aadressile [email protected].

Veel

Matšpall
Matšpall
“Matšpall” käsitleb Eesti tennisesõpru köitvaid teemasid, hekseldab põhjalikult läbi meie tippmängijate esitused rahvusvahelisel ja ka kodusel areenil, avab taustu ning toob mikrofoni ette tenniseelu põnevamad persoonid, kelle mõtted ja tegemised ka laiemale publikule huvi võiksid pakkuda.

Populaarsed

Hiljutised