Kui loteriiks võib Mehhiko ralli minna? Stuudios Rally Estonia direktor Urmo Aava

JAGA:


WRC rallikaravan on sel nädalal Mehhikos Leonis, kus sõidetakse autoralli MM-sarja kolmas etapp. „Kuues käik“ podcast läheb otse-eetrisse neljal päeval nädalas, esimene saade oli eetris kell 15.00.

Saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom. Erikülalisena oli tänases saates Rally Estonia direktor Urmo Aava, kes kommenteeris muu hulgas, kuidas mõjutab Eesti WRC etappi hiljutine uudis Läti saamisest MM-etapi korraldajaks ning milliste põnevate uuendustega Rally Estonia sel aastal fänne üllatab.

Mehhikos kohapeal on meie reporter Kaspar Ruus, kes pärast väikseid reisisekeldusi on jõudnud Leoni ja teinud juba esimesed intervjuud Ott Tänaku ja teiste rallimeestega.

Pühapäevase esimese saate lõpus mängitakse vaatajatega Kahoot rakenduse kaudu viktoriini.

Saatesse on oodatud ka kuulajate küsimused, mis tuleks teele panna aadressile [email protected]! Nutikamaid küsimusi premeerime seekord lausa mitme auhinnaga. Balbiino poolt on meil välja panna kast jäätist, Vitamin Wellilt kaks kinkekotti ning T-Shirt Store’ilt särk inimese enda valitud slõugani või pildiga.

„Kuues käik“ otsesaadete ajad:

Neljapäeval kell 15.00

Laupäeval kell 9.00

Pühapäeval kell 9.00 ja 21.30

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised