Horvaatia ralli avapäeva ilmestas rehvidraama. Külas Urmas Roosimaa

JAGA:


„Kuues käik“ podcast läks sel nädalal teist korda otse-eetrisse täna kell 20.30, mil õhtusse oli jõudnud Horvaatia MM-ralli esimene täispikk võistluspäev. Saatejuhi Gunnar Leheste külaliseks oli stuudios Rally Estonia võistluste juht Urmas Roosimaa, videosilla lõime ka Zagrebis komandeeringus viibiva Kaspar Ruusiga ning ka Roland Poom ühines meiega seekord video vahendusel.

Peale rallipäeva kokkuvõtet mängisime oma vaatajatega Kahoot-viktoriini, millesse panustas küsimustega ka elav rallientsüklopeedia Urmas ning mida näeb sport.delfi.ee lehelt vastava podcasti-uudise artiklis asuvast videost!

Järgmine saade läheb Delfi TV-s otse-eetrisse laupäeval kell 21.00. Jätkuvalt on saatesse palavalt oodatud ka vaatajate-kuulajate küsimused. Põnevamate küsimuste esitajate vahel jagame nädala lõpus veel erinevaid kingitusi.

Saate meiliaadress on [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised