82. Kinoveebi Jututuba | Miks muumimaja ööseks lukku ei panda?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 82. saates arutavad Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Tove Janssoni rääkimata lugu” ja “Meie unistuste talu”.

Lisaks võtavad Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Boys”, “Star Trek: Discovery”, “Sing ON!”, “Blown Away”, “The Cabin with Bert Kreischer”, “Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits”, “The Trial of the Chicago 7”, “All the President’s Men”, “The Haunting of Bly Manor”, “Coco”, “Mortal Engines”, “David Attenborough: A Life on Our Planet”, “American Murder: The Family Next Door”, “Tremors: Making Perfection”, “Lone Wolf McQuade”.)

2:07:12 Anname hinnangud kinofilmidele “Tove Janssoni rääkimata lugu” ja “Meie unistuste talu”.

2:33:40 Filmiuudised meilt ja mujalt.

3:05:27 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected] või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised