232. Kinosaade | Kas "Godzilla x Kong" on seeria kõige lollim või parem film?

JAGA:


“Kinosaade” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hakka meie toetajaks läbi Patreoni: www.patreon.com/kinosaade

“Kinosaate” 232. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Road House (1989), Night Swim, REC, The Autopsy of Jane Doe, Emergency Declaration, Constellation, The Signal, 3 Body Problem, Sing 2, Grace, Charlie and the Chocolate Factory)

Lisaks anname ülevaate kinofilmidest: Imeline idarannik, YASMYN. Selgus päevaks või kaheks, Caligula: The Ultimate Cut, Godzilla x Kong: uus impeerium, Maria Montessori, Huvivöönd.

Vaata seda episoodi Youtube’is:

Sisukord:

0:00 Sissejuhatus

8:08 Mida on Raiko, Ragnar ja Henryk kodus vaadanud?

Henryk: Sing 2 (2021), Grace (2021– ), Charlie and the Chocolate Factory (2005)

Raiko: Road House (1989), Night Swim (2024), REC (2007), The Autopsy of Jane Doe (2016), Emergency Declaration (2021), Constellation (2024), The Signal (2024), 3 Body Problem (2024)

Ragnar:

1:51:11 Anname ülevaate kinofilmidest: Imeline idarannik, YASMYN. Selgus päevaks või kaheks, Caligula: The Ultimate Cut, Godzilla x Kong: uus impeerium, Maria Montessori, Huvivöönd.

2:42:25 Mis filmid alustavad uuel nädalal?

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Apple Podcasts, Spotify ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Lisaks leiab meid veel Facebookist, YouTubest ja Twitchist Kinosaade nime alt.

Facebook: www.facebook.com/kinosaade
YouTube: www.youtube.com/channel/UCeBOcl_yALcrk-U7Ou5BQCw
Twitch: www.twitch.tv/kinosaade
Kodulehekülg: kinosaade.ee/
Discord: discord.gg/B2zbCWPCc3
Patreon: www.patreon.com/kinosaade

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised