9. Kas mobiilsed kiiruskaamerad mõõdavad valesti?

JAGA:


Seekordses “Istmesoojenduses” tuleb arutluse alla mitu keskkonnaga seotud teemat. Esiteks lahkame seda, kas oma saastepattude eest maksmine teeb asjad paremaks, kuid ka seda, kas diiselgeneraatoriga elektriauto laadimine on mõistlik ning miks seda üldse tehakse.

Vaatleme ka mobiilsete kiiruskaameratega seonduvat: millised on nende tööpõhimõtted ning kas on võimalik, et saad kaameraga ebaausalt trahvi. Natukene mõtiskleme ka selle üle, miks sellised kaamerad üldse liikluspilti toodi ning millised võiks nende mõjud olla.

Proovisõiduautoks oli uue mootoriga Renault Talisman, mis oli äärmiselt mugav ning võimsa, Renault Megane R.S.-iga võrdse jõuallikaga.

Nipinurgas jagame mõtteid, kuidas sõita kütuse- ja keskkonnasäästlikult ja millised on ökosõidu eriolukorrad ning kuidas nendele reageerida.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised