79. Mõnusad automarsruudid suviseks kulgemiseks

JAGA:


Selles “Istmesoojenduses” räägime Hyundai Stariast – mitmekülgsest sõidukist, millesse võib ehitada nii matkabussi, limusiini kui ka vesinikelemendil toimiva kaubiku.

Lisaks räägime ajakirjanike poolt välja valitud aasta autoinimesest. Valik pole just ülemäära üllatav ning see on ju tegelikult ka sümpaatne.

Pisut ka WRC-st ja seal kasutama hakatavast hübriiditehnoloogiast. Kriitikud on tagajalgadel, aga kas on hübriidsed ralliautod tõeliselt selline probleem? Mitmel juhul võib veel vastata jaatavalt.

Proovisõiduauto oli sel nädalal Kia Sorento, mis on seitsmekohaline maastur, millest õhkab ameerikalikkust. Lisaks on tegemist pistikhübriidiga. Sõidukogemus aga meenutab samamoodi USA-d.

Nädala automõtte rubriigis pakume välja paar huvitavad marsruuti autoga suviseks kulgemiseks. Nii mõnigi neist on päris linna lähedal, kuid on ka kaugemaid, eksootilisemaid valikuid.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised