75. Hübriid on loodussäästlikum kui diisel? Andmed ei nõustu

JAGA:


Seekordne “Istmesoojendus” toob kaasa palju uudiseid autode tuleviku maailmast – Lancia tõotab fööniksina tuhast tõusta, Toyota surub ennast elektriautode maailma ja VW tegi suu lahti Rimaci, Porsche ja Bugatti kohapealt.

Võtame vaatluse alla GreenNCAP uuringu, mille järgi tuleb välja, et justkui loogiline loodussäästu pingerida elekter-hübriid-bensiin-diisel ei pruugi üldse tõele vastata. Vaatame, milliseid üllatusi tabel pakub.

Proovisõiduautoks oli Cupra Formentor. Kas Cupra esimene päris oma pääsuke on see, mida on lubatud või jagab see probleeme teiste VW Grupi sõsaratega?

Automõtte rubriigis räägime kogemustest väikeste autodega linnas ja mõtiskleme, miks kõik tahavad tõestada, et suudavad vanast ja väiksest autost kiiremini sõita ja nende ette suruda.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised