60. Andmed kinnitavad: diiselmootorid on Euroopas suremas

JAGA:


Diiselajamiga autode surmast on räägitud juba aastaid kui mitte aastakümneid. Müüginumbrid Euroopas näitavad aga, et nüüd on diislid vähemalt siinmail tõesti hukkumas. Vaatame erinevatele numbritele otsa.

Lisaks räägime tervest hulgast uutest autodest. Näiteks uuest, kaheksanda põlvkonna Golf R-ist, mis on kõige võimsam seeriatootmise Golf üldse ajaloos. Peale selle vaatleme kaht väga veidrat autot, ühe tootjaks Citroen ja teise tootjaks Hyundai.

Proovisõiduautoks oli Seat Ateca, mis üllatas väga positiivselt. Kompromiss Škoda ja Volkswageni vahel võiks olla midagi sellist, mis Eesti tarbijale sobida võiks, kuid ka Ateca pole päris vigadeta.

Lõpetuseks räägime Eesti aasta auto valimisest, kus Veli žüriisse kuulub. Kes on finalistid, kuidas käib valimine ja mille poolt Veli ise hääletas ja ei hääletanud? Saame teada.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised