59. Prantslased said valmis vast kõige huvitavama automaksuga üldse

JAGA:


“Istmesoojendus” vaatleb sel korral automaailma tõsiselt raputavaid ja potentsiaalselt muutvaid teemasid.

Esimese asjana vaatame kahe autotootja FCA ja PSA liitumist. Mis peidab end nende täheühendite taga ja mida see reaalselt tarbijatele tuua võiks? Arutame selle üle saates.

Lisaks vaatleme Ühendkuningriigi kava lubada isejuhtivad autod päriselt oma teedele. Arutelu selle üle toimub juba praegu ning ka reaalsed katsed võivad siinsamas olla. Mis oleks selle mõju? Milline võiks olla tulevik?

Prantslased otsustasid, et nad hakkavad trahvima raskete autode omanikke, eesmärgiks lõpetada linnamaasturite vohamine. Võtsime vaatluse alla mõned populaarsemad džiibilaadsed, et vaadata, kuidas nende hind maksude mõjul muutuks.

Proovisõiduautoks oli Renault Clio hübriidversioon e-Tech. Kui tavaline Clio sai meie saates kiita, siis kas e-Techi kõrgem hind ja hübriidajam õigustavad end piisavalt, et saame ka selle kohta ostusoovituse anda?

Nipinurga teema lähtub Uku Tampere hiljutisest seiklusest Eestist Saksamaa pealinna, kus ta ühe teise Eesti numbriga autoga hulk ajast kõrvu sõitis. Kuigi kaaslane oli koguaeg kiirem, jõudis ta siiski samal ajal kohale. Mis nõuandeid Uku kogemustega juhina andis ja mida me omalt poolt sellele lisame?

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised