57. Politseinik: mitmed eestlased ei oska vilkureid nähes üldse käituda

JAGA:


“Istmesoojenduse” saates on täna külas staarpatrullpolitseinik Darvy Kõdar, kellega räägime alarmsõitudest. Kõdar räägib sellest, kuidas käituda tuleks, kui vilkuritega sõidukit näha ning vaatame ka videonäiteid elust enesest, kuidas tuleks ja ei tuleks käituda.

Lisaks räägime kahest heliga seotud tehnoloogilisest uuendusest – Jaguar Land Roveri aktiivsest mürasummutussüsteemist, mis peaks sõitjateruumi vaikseks muutma ja Škoda äpist, millest oleks kasu igale Facebooki autogrupi hobidiagnostikule. Nimelt laseb äpp auto probleeme diagnoosida heli järgi.

Ka arutame prantslaste heitmepõhise automaksu teemadel ja mõtiskleme, kuidas see sportautode arengule ning Euroopa ja Eesti autoturule võiks mõjuda.

Proovisõiduautoks oli Ford Kuga, mis peegeldabki ilmselt üpris hästi seda, kuhu Euroopa autoturg liikumas on. Autol on mitmeid ajameid ja mõistlikud hinnad. Aga kas päriselt võiks ka seda igapäevaliikurina kasutada või on see liiga igav?

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised