52. Eestlased plaanivad auto hooldamise ja remontimise kordi lihtsamaks teha

JAGA:


Seekordses “Istmesoojenduse” saates on meil külas Norman Kolk Wisedrive’i nimelisest iduettevõttest. Tema ettevõtte eesmärk on muuta auto hooldamine ja remont kordades lihtsamaks. Kuidas täpselt, kuula saatest!

Veel räägime 700 000 läbisõiduni jõudnud Hondast, millega Soome härrasmees Jussi Svärd Eestis hoolduses käib. Kuidas sellise numbrini jõutud on ja milliseid soovitusi härra Svärd teistele autoomanikele jagab, et ka nende autod sellise kõrge numbrini jõuaks, räägime samuti.

Lisaks arutame autouste heli fenomeni üle. Tegemist on väga huvitava teemaga, millest tihti palju ei räägita. Osad autofirmad panevad uste heli vallas tööle aga koguni insenere, kelle eesmärgiks on välja töötada kõige mahedam autoukse sulgumise mütsatus. Miks?

Proovisõiduautoks oli sel korral Jeep Grand Cherokee. Tegemist on uhke ja mahuka masinaga, millesse mahub palju ning mugavalt. Kuid kuidas on selle praktilisusega ning kas nimest õhkuv maastikuvõimekus on ka päriselt täpselt selline nagu tunduda võib?

Nipinurgas räägime sellest, kuidas sügisel taas muutuvates liiklusoludes toime tulla. Kuidas jõuda õigel ajal tööle või mujale, kui nädalaga võivad liiklusolud täiesti pea peale pöörduda?

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised