51. Nende autode ostmisel kaotad kuni 4/5 auto väärtusest

JAGA:


“Istmesoojendus” räägib sel korral sellest, millised uued autod kaotavad kolme aastaga kõige enam väärtust.

Lisaks sellele räägime Škoda esimesest tõsisemast elektripääsukesest, mis kannab nime Enyaq ning mida saab näha juba lähinädalatel. Sõiduk on ehitatud MEB platvormile täpselt nagu VW ID.3 ning saab seega olema tõenäoliselt üpris tähelepanuväärne sõiduk.

Räägime ka sellest, kas tõesti hakkavad autod otsa saama. USA uuringufirma Cox Automotive leidis, et USA-s on laoautode hulk sel suvel kõvasti vähenenud. Meil on stuudios Eesti automüüja ja saate toetaja ELKE spetsialist Raido Rosenfeld, kes olukorra tõsisust Eestis kommenteerib.

Vaatluse alla tulevad ka Toyota erinevad sport- ja erimudelid. Mis peidab end GR, GR Sport ja GRMN nimekombinatsioonide taga ning millist erilist masinat saab näha juba lähipäevil toimuval Lõuna-Eesti rallil?

Proovisõiduautoks oli Peugeot e-208, mille kohta jagus peamiselt kiidusõnu. Millised on selle aasta aasta auto tiitli võitnud elektriajamiga sõiduki plussid ning millised miinused, kuula juba saatest.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised