44. Eesti saabki unikaalse karistusmeetme kiiruseületajate ohjeldamiseks

JAGA:


Autosaade “Istmesoojendus” võtab sel korral vaatluse alla rahunemispeatused, mille päriselt kasutusele võtmise kohta on nüüd lõpuks ka ametlik kinnitus saabunud.

Kuid sellega teemad ei piirdu. Loomulikult tulevad vaatluse alla ka kiired autod, sel korral on fookuses keerulisepoolse nimega isend Donkervoort D8 GTO-JD70. Sellest autost võiks iga kiire sõidu huviline ja purist suurt rõõmu tunda ning seda mitmel põhjusel.

Kiikame USA-s müügil olevasse hiigelhäärberisse, mis samuti autofännidel süljenäärmed tööle peaks panema. Nimelt mahub sealse uskumatu suurusega garaaži umbes 100 autot. Ja see kõik võib olla sinu!

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Škoda Octavia, mis võtab boonuspunktid aga praktilisuse poolest. Kui palju on võrreldes eelmise mudeliga muutunud ja kas see võiks ikka olla populaarne rahvaauto? Mõtiskleme selle üle.

Lõpetuseks vaatleme garaažide teemat – mida me tahaks, mida me saame ning mis oleks mõistlik? Loodetavasti saavad kõik need küsimused vastuse.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised