43. Käed eemale Audru ringrajast!

JAGA:


“Istmesoojenduses” räägitakse sel korral petitsioonist Audru ringrada kinni panna ning vastupetitsioonist, mis palub seda mitte teha.

Lisaks sellele tulevad vaatluse alla elektriautode toetused, mida erinevad Euroopa riigid COVID-19 kriisis pakuvad või pakkuma hakkavad. Kui suur peaks toetus olema, et Veli üldse elektriauto ostu kaaluks?

Stingerile lubatakse facelift-mudelit, mis on hea uudis, kuna Stinger kannab edasi seda vaimu, mida Kia üldiselt ei kanna. Selle mudeli ellu jäämine on vajalik ning tore, et see tuleb tagasi veel võimsamana kui seni.

Prooviautoks oli Cupra Ateca. Järjekordne Volkswagen Grupi sportlik linnamaastur, mis on küll peale vaadates väga asjalik, kuid ei paku piisavalt emotsiooni, mida selline auto pakkuma peaks.

Nipinurgas räägime udutulede kasutamisest. Kas esteetika ja turvalisuse kaalutlusel nende kasutamine on mõistlik ja otstarbekas? Faktid väidavad vastupidist.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised