40. Sportlike jaapanlaste teine tulemine, Passat, Golf ja Polo kaovad ajalukku

JAGA:


“Istmesoojenduse” järjekorras 40. “juubelisaade” räägib headest Jaapani sportautodest, mida juba 2021. aastal oodata on. Näha saab nii Subarusid, Nissaneid kui ka Toyotasid ja neid saab olema palju!

Kõrvale aga ka kurb uudis – tulevikus ilmselt mitmeid Volkswageni mudeleid – Polo, Passatit ja Golfi enam näha ei saa. Eestis on aga sinna veel tükk aega, kuna meil on hetkel veel elektriautodega rohkem probleeme kui sobivaid lahendusi.

Proovisõiduautona räägimegi elektriautost – Kia e-Nirost, mis on küll huvitavas elektri-crossoverite segmendis ja üpris praktiline ja mõistlik auto, kuid tekitab omanikule probleeme oma laadimisstandardiga ja vajaliku taristu Eestis puudumisega.

Samuti räägime erinevatest autoga kogunemise vormidest. Kas parklates kogunemine on juba hea mõte või tasuks sellega veel oodata ning mida arvata autokinodest ja autokontsertidest?

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised