39. Ära vahetult peale koroonakriisi toodetud autot osta!

JAGA:


Tasub teada, et värskelt avatud autotehastest tulevad esimesed sõidukid ei pruugi olla kõige parem ost. Saates räägime põhjustest lähemalt.

Lisaks sellele on märkimisväärsed autorendifirmade majanduslikud raskused. See tähendab, et lähitulevikus võib nii üleilmselt kui ka meil kasutatud autode hind muutuda märkimisväärselt odavamaks. See on oluline teadmine liisitud autode omanikele, keda seetõttu üks tähelepanuväärne probleem kummitab.

Proovisõiduautoks oli uue põlvkonna Volkswagen Golf, mis on järjekorras juba kaheksas. Auto sisemuses ja välimuses on tehtud suur uuenduskuur, mis jätab inimesed tõenäoliselt kahte (või isegi rohkemasse) lehte. Suure mootorivaliku ja erinevate käigukastide poolest on tegu ikka vana hea Golfiga, tõsi, saadaval on ka mitu uut jõuallikatüüpi.

Nipinurgas võtame vaatluse alla Tallinna lääneosa kõige ohtlikumad kohad ja selle, miks just seal palju õnnetusi toimub. Üldjoontes võib aga öelda, et probleemide leevendamiseks on palju ära tehtud.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised