34. Koroonakriisist võib ka võita: tootjad pikendavad garantiid

JAGA:


Häid uudiseid Korea autode omanikele – koroonaviirus tõotab nende autode garantiisid pikendada. Tõsi, mitte ülemäära, kuid raskel ajal on abiks seegi.

Lisaks räägime saates taas Eesti autoturust, suuresti perspektiividest, mis aruteludes eelmise saate kuulajate ja kommenteerijatega välja koorusid. Tundub, et praegu pole asjad automüüjatel veel ülemäära hullud, aga see on loomulikult vana rasva peal liu laskmine.

Räägime ka Volvo elektriautode divisjoni Polestari uusimast sõidumasinast Polestar Precept. See tekitab küsimuse – kuidas on võimalik, et elektriautode turg üldisele suundumusele linnamaastureid vorpida niivõrd vastu ujub ning kaunid kupeed või sedaanid on selles turuosas täiesti okei nähtus?

Lisaks räägib Veli sellest, milline on tegelikult autoajakirjaniku elu – kuidas sünnivad ülevaated, mis vahe on arvustusel ja sisuturundusel ning räägib sellest, kuidas tema end lugeja jalavarjudesse asetab. Valearusaamasid selles vallas on palju ning seetõttu on teema täitsa kuulamist väärt.

Lõppeks räägime tärkavast kevadest – loomad, linnud ja kõik muud olendid on taas ärkamas ja seega ka teedele jõudmas. Vaatleme liikluspiiranguid ja anname pisut nõu, kuidas mitte rändavaid konnasid lömaks sõita.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised