33. Aitäh, koroonaviirus? Ei mingeid elektriautosid enam!

JAGA:


Koroonakriisist ei ole räsimata ka “Istmesoojenduse” saatejuhid, kes nüüd üle mitme nädala taas end mikrofonide taha seada said.

Sel korral räägime palju sellest, kuidas koroonakriis autotööstust mõjutab ning mõtiskleme, kas jäämegi nüüd kahjuks või õnneks elektriautodest lähiajal ilma. Ühtlasi sellest, kuidas see meie liiklust mõjutanud on.

Iroonilisel kombel on samal ajal kõige parem aeg auto ostuks. Hinnad on rekordmadalal ning paljud automüüjad pakuvad ka häid kontaktivabu lahendusi. Jagame mõtteid, kuidas osta ja seejuures ka tervise juurde jääda.

Veli räägib oma imelisest reisist Venemaale, kus sai järvejääl Lexustega lõbutseda. Kuid see ei olnud ainus masin, milles ta külmades oludes huvitavaid manöövreid sooritas.

Nipinurgas räägime sellest, kuidas oma auto puhtaks jätta ka kriisiajal. Iroonilisel kombel on saatejuhid ise mõlemad alles kevadise suurpuhastuse ootuses.

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised