29. Mis muutus autoeksamitega seoses?

JAGA:


Istmesoojenduses võtame sel korral luubi alla uued autoeksamid ja sellega kaasnevad muudatused. Millised harjutused kaovad ja millised jäävad? Mis ootab õppureid ja autokoole?

Sinna kõrvale räägime põtradest ja nendega seonduvatest õnnetustest – kas põdraga kokkupõrget ongi võimatu vältida? Millal põdrad enim liiguvad ja miks nendega ikka nii palju õnnetusi juhtub?

Kes on Soome ja Eesti keskmised autojuhid? Tuleb välja, et põhjanaabritega on meil nii mõndagi ühist ja see puudutab nii kõrvalisi tegevusi roolis, demograafiat kui ka autovalikut.

Proovisõiduautoks oli Volvo S60 R-Design, mis nagu selgub, on tõeline maiuspala silmadele ja seda nii naiste kui ka meeste seas. Head on veel nii mõndagi, kuid kindlasti ka mitu külge, mis nii mõnelgi harja punaseks ajab.

Lisaks arutleme autovaraste üle ja mõtleme, kas Eesti on tõesti autofännile elamiseks ideaalne koht? Autosid meil ei varastata, kuid siiski anname nõu, kuidas käituda kui tundub, et just sinu auto langeb järgmisena varaste saagiks.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised