127. BMW hakkabki istmesoojenduse eest kuumaksu küsima

JAGA:


Indrek käis oma uhke vanur-Volvoga iga-aastasel Volvo klubi kokkutulekul ja läbis seejuures ka Rakvere linna. Paraku on põhjust näpuga näidata ja Rakveret kiruda – miks?

Kütuserubriigis tuleb juttu nii langevast naftahinnast (Brenti barrel käis alla 100 USD), uuesti alla 2 euro kukkunud kütusehinnast, Läti oodatust vähem langenud hindadest ning juunikuus langenud kütusetarbimisest Eestis.

Teada on ka juuni uute autode müük Eestis, mis langes maiga võrreldes 27%. Klikinapsajast pealkirjaks hea küll, kuid tegelikkuses ei näita see midagi drastilist. Räägime lähemalt, miks.

Elon Musk on samuti kõvasti kõneainet pakkunud – muuhulgas Twitteri ostu (või mitte-ostu) ja sündimuse suurendamise propageerimise teemadel. Lisaks on Tesla kukkunud maailma särtsukatootjate edetabelis teisele kohale.

Uudismudeleid ka – tulemas on uus Volkswagen Amarok, Renault Kangoo ja Masteri elektriversioonid, Hyundai esitles kahte ägedat ideeautot, BMW aga hakkaski raha koorima istmesoojenduselt ning küsib selle eest nüüd kuumaksu.

Nädala proovisõiduauto oli Opel Grandland, nädala automõte aga puudutab liikluskindlustust. Stuudios on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson. Head kuulamist!

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised