123. Elon Musk: kaugtöö tegijatel Teslasse asja ei ole

JAGA:


Selle nädala saates: linna vahel liigub ikka veel naastrehvidega autosid… ja ka Veli tunnistab, et pole patust puhas; jälle tuleb ära mainida kütusehind ja rääkida maksudest; mida aga on ameeriklastel nutta?

Positiivsema poole pealt – kätte on jõudnud suvi ning autoüritusi tuleb üha rohkem: juulis toimub Youngtimer camp; Eestis käis trobikond Dodge Vipereid; Volvo klubi korraldas järjekordse väljasõidu; misasi on aga Best Lap, kus Veli nädalavahetusel käis?

Loomulikult tuleb jutuks ka nädala Elon: sel korral on teemaks tööeetika – Musk seab teistele oma töötajatele eeskujuks hiinlased, kes karantiini ajal Tesla tehases palehigis töötasid ja tehasepõrandal magasid… Ka kontoritöötajatele oli tal sõnum: kes kaugtööd edasi teha tahab, sel pole Teslasse asja.

Juttu on ka mitmest ideeautost, Dacia järjekordsest võtmepersonali muudatusest, Eesti maikuu automüügist ja paljust muust. Nädala proovisõiduauto oli Scania elektriveok P230, nädala automõte on aga seotud Eesti ettevõttega Wisedrive, mille kaasasutaja Norman Kolk stuudios külas käis. Head kuulamist!

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised