121. "Kütuseturismi" uued meelissihtkohad: Pärnu ja Läti?

JAGA:


Alustame seekord jälle kütusehindadest – ja peatume ka põhjusel, miks Pärnu võib saada “turistimagnetiks”. Lätlased aga kaotavad kuni 2023. aastani biokütuse segamise nõude; räägime jälle numbrimärgi- ja äpipõhisest tankimisest – Indrekul on vahepeal olnud ka paar negatiivset kogemust.

Transpordiamet vaatas üle oma plaanitud peakaamerakohustuse ja loobus sellest; Eestis toimus Euroopa esimene isejuhtiva ja mehitamata sõidukiga pakivedu; eelmisel nädalavahetusel toimus korraga mitu ägedat autoüritust.

Uutest autodest ja ideeautodest ka: Ferrari õrritab Purosangue’i mootorivalikuga; VW taaselustab kaubamärgi Harvester Scout, et konkureerida Tesla, Riviani ja Fordi elektripikappidega; Nikola tuleb välja järjekordse veokiga, mis võib isegi seekord toimida, sest tegu on laias laastus Ivecoga; Venemaal aga tõttab kohalikku autotööstust päästma Moskvitš!

Nädala proovisõiduauto oli ehtameerikalik hiiglane Ford Explorer. Stuudios on autoajakirjanikud Veli Rajasaar ja Indrek Jakobson. Head kuulamist!

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised