119. Kas Elon Musk püüab Twitteri täielikult üle võtta?

JAGA:


Ilusad ilmad on tulnud, et jääda – vähemalt piisavalt, et Transpordiamet on piirkiiruseid tõstma asunud. Hyundai Ioniq 5 tegi Maailma aasta auto valimistel puhta vuugi ning õrritab üha aktiivsemalt ka Ioniq 6-ga, mis võib isegi käesoleva aastanumbri sees saabuda; Elon Musk aga pole Twitteri ülevõtmist lõpetanud – kohast nõukogus ta loobus, sest see takistaks rohkemate aktsiate ostu ja ettevõtte täielikku üle võtmist.

Saate põhiteemana jätkame eelmise aasta üleilmse automüügi kokkuvõttega – kui eelmises saates sai ära räägitud esinelik, siis seekord võtame ette kohad 5-10: Stellantis, General Motors, Honda, Ford Motor Company, Suzuki ja BMW.

Nädala proovisõiduauto oli Mazda CX-5, mille näol on reaalsuses tegu pea kümnendivanuse mudeliga – kuidas ta meie turule passib ja kellele see auto sobida võiks?

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised