117. Fiat teeb tagasituleku varjusurmast?

JAGA:


Kuigi juba on lubatud sõita suverehvidega ja ilusad ilmad tõid teedele palju hobiautosid, tegi ilm seda mis ikka – jälle talv! Mida ütleb seadus – naastrehv on ju lubatud kuni 31. märtsini, kas nüüd saab talverehviga sõites trahvi?

Kütusehinnast ka – Hiina koroonaseisaku tõttu on kütusenõudlus langenud ning nii USA kui OPEC vabastavad igapäevaselt pea poolteist miljonit barrelit naftat. Lootust languseks on!

Fiat teatas suurest uutmisplaanist ning kavas on kümme uut mudelit; Tesla avalikustas esimese kvartali tootmisnumbrid ja hoolimata erakordselt raskest kvartalist ollakse miljonikursil.

Nädala proovisõiduauto oli Porsche Cayenne Turbo GT, nädala automõte aga sisaldab soovitusi selle kohta, kuidas tulla toime väsimusega autoroolis. Head kuulamist!

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised