10. Sisepõlemismootorid ei kao kuhugi

JAGA:


Puhkuste perioodi tõttu jäi üks saade taas üllatuslikult vahele, kuid nüüd oleme puhanud ning taas valmis autoteemadel arutlema.

Vaatleme Fordi bosside lubadust, et isejuhtivad autod elavad vaid nelja aasta vanuseks ning mõtleme, et ehk oleme juba tänaseks sinna jõudnud.

Peale selle arutame selle üle, kas sisepõlemismootoriga autod ikkagi surevad ning millised on need tegurid, mis seda takistavad ja soosivad. Samuti teeme juttu Eesti ettevõttest, mille üheks kaudseks eesmärgiks on just elektriautode pealetuleku toetamine.

Proovisõidumasinaks oli Toyota RAV4, Eesti üks kõige populaarsemaid linnamaastureid üldse. Vaatame, mis on see, mis selle auto nii maagiliselt heaks teeb, et rahvas ostma tormab.

Nipinurgas räägime sellest, millest tavaliselt keegi ei mõtle. Pakkimine on autos elutähtis ning üleliigne kola võib suurema vaevata surmavaks saada. Kola teadvustamine on aga samm oluliselt suurema turvalisuse poole.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised