#37: Vestleme joogaõpetaja Pamela Maraniga

JAGA:

Kolmekümne seitsmes imeline külaline on Pamela Maran.

“Olen kasvanud religioosses keskkonnas ning küsimused eksistentsi ja elu sügavama tähenduse üle on mind saatnud lapsepõlvest saati. Joogapraktikaga alustasin samuti lapsena, kui leidsin kodust Enn Loo raamatu “Võimle terviseks”.
Täiskasvanueas jõudsin eneseotsingutega Taisse ja Indiasse, kohtudes gurude ja parimate teenäitajatega.
Jagan oma aega joogaõpetuste ja kirjutamise vahel. Usun, et igaüks võib jõuda oma tõelise potentsiaalini, kui ta meel vaikib mõtetetormist – siis näeme läbi klaassileda pinna veekogu põhja, kus paistab võimas valgus. See valgus on meil kõigil üks ning seda tähistab ka sõna “namaste“. Kohtume seal!”

Lisainfo:

www.facebook.com/SleepingYogini

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised