#24: Vestleme joogaõpetaja Temea Vendeliniga

JAGA:

Kahekümne neljas imeline külaline on Temea Vendelin.

Temea Vendelin on Infra Jooga stuudio üks asutajatest ja õpetajatest ning joogakooli Infra Yoga School eestvedaja. Ta on sündinud ja kasvanud Eestis, kuid saatuse tahtel läks ta elama USA-sse. Ja tema joogatee saigi alguse üle 15 aasta tagasi USA-s, kui ta sattus oma esimesse joogatundi ning tundis , et ta on „kodus“. See tund oli armastus esimesest asendist ning sellest päevast saati tegeleb ta joogaga regulaarselt.

Aastal 2009 läbis Temea Vinyasa Flow 200-tunni joogatreenerite koolituse USA-s ning seejärel avas seal ka oma joogastuudio.

Temea on sertifitseeritud E-RYT500® joogaõpetaja läbi rahvusvahelise organi-satsiooni Yoga Alliance´i. 2015 aasta kevadel osales ta USA-s Shining Light Prenantal Education Rasedate jooga juhendajate koolitusel, et täiendada oma teadmisi ja anda neid edasi ka teistele. Ning sama aasta sügisel läbis ta Taastava jooga (Restorative Yoga) õpetajate kursuse ühe maailma tuntuima õpetaja Judith Hanson Lasater käe all. Lisaks on Temea läbinud Embodied Yin Yoga õpetajate kursuse ja on osalenud erinevatel koolitustel ja töötubades ning tema õpetajateks on olnud Kino Macgregor, Noa Maze ja Shiva Rea.

2013 aastal asutas ta Eesti esimese rahvusvaheliselt registreeritud joogakooli Infa Yoga School, kus sellel kevadel lõpetas juba kolmas lend suurepäraseid joogaõpetajaid. Temea juhendamisel saab õppida Vinyasa 200-tunni koolitusel, mille lõpetajad saavad rahvusvaheliselt tunnustatud tunnistuse, mis on kehtiv paljudes riikides üle maailma.

Täna juhendab Temea joogatunde nii Eestis kui ka USA-s ja tema sooviks on jagada oma õpitut, kogemusi ja praktikaid läbi joogatundide, koolituste ja töötubade, et jooga jõuaks kõigini.

IG: @temeayoga

www.infrajooga.ee

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised