Tondilossid vabakontoriteks ja Hunt Kriisilmad au sisse?

JAGA:Mis on vabakontor? Kuidas tühi pind vabakontoriks muuta? Mele Pesti räägib Kuressaare Edukontori eduloo näitel.

Kuula ja imesta, kuidas mõned ikka oskavad elada… Kuidas keskväljakul, päikeserikkas lossis tehakse hommikuti koos joogat ja siis kulgetakse üksteist segamata (või meeleolukalt segades) päev õhtusse, eksklusiivses head kohas, taskukohase ühishinnaga, rõõmsa tujuga, ühisvastutusega ja igale-oma-lauaga. Kord nädalas on ühised kohvihommik-ajurünnakud, tekivad uued ideed, aga igaühel on ka oma uks, mis kinni panna.
Ühesõnaga, see on nagu kontor, aga ilma bossita ja ilma konkurentsita kolleegide vahel. Tundub väga hea alternatiiv kodukontoris töötamisele! Käisingi Melelt uurimas, kas sellist kohta saaks luua ka minu kodu lähistele, Obinitsasse… aga miks mitte ka sinu külla või linnaossa?…

Loe ka Mele artiklit vabakontorite femomenist_ www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/tulevikutoo-passib-provintsi-pareminigi/

Ja kae Kuressaares toimuvat: www.edukontor.ee

Aga miks Mele omale elukutset nimetada ei saa (niisamuti nagu minagi) ja mismoodi see üheksa ametiga Hunt Kriimsilma teema vabakontoritega haakub?

…Muusikahetked meie saate alguses ja lõpus pärinevad mu sõbra Silver Sepa helipilvest, kuula ka: @silversepp

Ja Melest pildi tegi Eva Kumpas Edukontorist, kes, muide, kontorirahvale (ja muidu ilmarahvale) hispaania keele tunde annab.

Veel

Epp Petrone podcast
Epp Petrone podcast
Kirjanik Epp Petrone podcast.

Populaarsed

Hiljutised