5. saade: mis vihastas veganid välja ja Siim Nestor jõi nädalavahetusel palju õlut

JAGA:


Eesti Ekspressi podcasti viiendas saates arutletakse selle üle, kuidas tervislikult süüa ning mis on ühist käsitööõllefestivalil ja rokk-kontserdil. Tänases paberlehes on pikem usutlus ühe Eesti parima toitumisteadlase Mati Roastoga, kes nimetab lastele vegan-põhimõtete pealesurumist kuritegelikuks. Veganite poolelt kommenteerib asja toitumisnõustaja Rain Vainik.

Millest algas taimetoidurevolutsioon ja miks paduveganid tervisliku toitumise osas teadlasteaga ei nõustu, sellest räägime saate esimeses pooles.

Tähelepanu, saate teist osa ei soovita me kuulata lastel, alkoholi tarbimine võib kahjustada teie tervist. Me räägime muusikakriitik Siim Nestoriga, kes käis Tallinnas rahvusvahelisel käsitööõllefestivalil, sellest, milliseid tundeid ja mälestusi temas üks kvaliteetne rüübe äratab, ja kuidas õiget käsitööõlut ära tunda.

Saadet juhivad Kristjan Pihl ja Dannar Leitmaa

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Hiljutised