EKSPRESSI PODCAST | Kui kuum on linnas, sõjas ja valitsuses?

JAGA:


Värske Ekspress, värsked lood.

Kõik teavad, et suviti on Tallinnas kohti, kus olemine ikka väga kuumaks läheb. Aga kui kuumaks, seda käis termokaameraga mõõtmas Laura Nuka ja sai teada, et 60 kraadi tuleb teatud kohtades kergelt kätte.

Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem sai möödunud nädalal NATOst uued juhised. Vägesid tuleb juurde, aga kuhu? Relvi ostetakse juurde, kuid millal ja milliseid? Sõda Ukrainas on aga õpetanud, et mõni strateegia tuleb ümber teha ja Eesti kaitsevägi peab muutuma. Joosep Tiks intervjueeris ja sai vastuseid.

Valitsuskoalitsiooni loomine on juba nagu Achilleuse ja kilpkonna võidujooksu, kus Achilleus jõuab kilpkonnale koguaeg lähemale, aga päris kätte kunagi ei saa. Kas see valitsus siis saab kokku või ei, analüüsis Urmas Jaagant.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Populaarsed

Hiljutised