EKSPRESSI PODCAST | Valgustades Pruunsilda: mõjuvõimuga kaasneb kohustus olla avaliku elu tegelane

JAGA:


Teda käivitavad ideed, tema maailmavaatelised positsioonid, millest mõned võivad olla paljude jaoks äärmuslikult konservatiivsed või lihtsalt kummalised, kuid ta pingutab nende teostumise nimel visalt. Selle käigus on ta saavutanud pretsedenditu mõju ühes valitsuserakonnas, mis oma unikaalse positsiooni tõttu dikteerib ka kogu valitsuse poliitikat.

„Olgem ausad. Pruunsild pani uue valitsuse kokku. Tema ideed võitsid seal,“ ütleb üks Isamaa eksminister. „Pruunsillal on raha, võimu, aega. Ta on oma parimates aastates. Kujundab sellist konservatiivset Eestit, nagu tema tahab.“

Avalikkus ei tea aga mõjukast poliitilisest niiditõmbajast Parvel Pruunsillast suurt midagi. Vähesed on kuulnud ta nimegi.

Eesti Ekspress rääkis kümnete inimestega ja valgustab nüüd teidki, kuidas juhtus nii, et temast sai Eesti üks mõjukamaid mehi.

Ekspressi podcastis on täna külas ajakirjanikud Sulev Vedler, Joosep Tiks ja Holger Roonemaa. Mina olen Greete Lehepuu.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Populaarsed

Hiljutised