#189 | Karmen Sipelgas – kinnisvarasõbrast hobiinvestor viib meid Jürist Tapale

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 189. osas on meil külas kinnisvarasõbrast hobiinvestor Karmen Sipelgas, kelle senine kinnisvaraalane teekond algas Siimu praegusest kõrvalmajast ning on viinud ta Jürist edasi nii Mustamäele, Lagedile kui Tapale.

Meie saate ajaloo jooksul on üks põhilisem tagasiside olnud see, et rohkem tahetakse kuulata algajate lugusid, kes antud ajahetkel ühe-kahe-kolme korteri juures. Fakt aga on, et selliseid inimesi on ka kõige keerulisem saatesse saada.

Kuna Karmen mõni aeg tagasi meil “12 tundi kinnisvara” üritusel abiks käies ka ise sedasama ütles, siis polnud tal võimalik meie kutsele ära öelda ning lõpptulemus on kindlasti absoluutselt kõigile, mitte ainult algajatele, väga motiveeriv.

Ülimalt hakkaja neiu on seni logistiliselt üsna erinevates piirkondades oma kinnisvaraportfelli arendanud kodulaenude abil, kuid ühe korteri on ta enda hallata saanud ka teistmoodi talitades. Kõigest sellest ning ka erinevate piirkondade eripäradest, pikaajalise üüriäri väljakutsetest, ise tegemisest ning tulevikuplaanidest me Karmeniga saates räägimegi.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised