#196 | Kinnisvarasse investeerimise 7 kuldreeglit keerulisemas (loe: praeguses) turuolukorras

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 196. osas oleme endiselt veel Ida-Virumaal ning naudime Narva-Jõesuus hotellitoa mõnusid. Kuna meil idas jutt jookseb, siis räägime seitsmest kuldreeglist (tegelikult kaheksast, kuna boonuskuldreegel on ka), millele praeguses turuolukorras või üleüldse veidi keerulisematel aegadel peaks tähelepanu pöörama.

Pika ja lohiseva sissejuhatuse järel laome järjest letti erinevad punktid, millest Siim praegusel ajal erinevaid objekte analüüsides proovib lähtuda. Kui Algis oli enne salvestuse algust valmis oponeerima ja mõned asjad pihuks ja põrmuks materdama, siis lõpuks tuleb meil tõdeda, et saatest tuli üks sõbralik üksteisele kaasa noogutamine. Ainult boonuskuldreegli juures on Algise poolt ka natuke kobisemist kuulda.

Kui natuke saladuseloori paotada, siis juttu tuleb asukohast ja selle tähtsusest, hindade ja üüride kasvule ning intresside langusele panustamise ohtudest, pikast või väga pikast plaanist, alternatiivsetest plaanidest ja lisandväärtuse loomisest. Lõpetuseks ergutame meie kuulajaid järgmise investeerimisobjekti jahtimisel olema agressiivsem ning mitte jokutama.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on investor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Vaata ka meie koolituskeskkonda Kinnisvaraseminarid.ee ja Instagramis www.instagram.com/kinnisvaraseminarid/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised