4. saade: Jaak Madison võrdleb end Donald Trumpiga ning lapsed ja terrorism

JAGA:


Hiljutised terrorirünnakud Brüsselis ja Pariisis on toonud sõjakoledused meile koju kätte lähemalt kui kunagi varem. Verised kaadrid teleuudistes ja sünged pealkirjad ajalehtedes ei jää märkamata ka kõige pisematele. Kuidas tulevad uues olukorras toime nn terrorismipõlvkonna kasvandikud, seda küsime Tallinna Lastehaigla psühhiaatriaosakonna juhatajalt Anne Kleinbergilt.

Täpselt aasta tagasi andis 24aastane Jaak Madison riigikogu ees ametivande. Terava suuvärgi ja äärmuslike vaadete poolest tuntud noorpoliitik on ühe tööaastaga võitnud ühtaegu palju toetajaid ja vaenlasi. Mida ta hindab Donald Trumpis? Kes on tema suurimaks eeskujuks riigikogus? Kas ta mõnikord oma väljaütlemisi ka häbeneb? Ekspressi podcast viib Madisoniga läbi tulise arenguvestluse.

Saadet juhivad Kristjan Pihl ja Dannar Leitmaa.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Hiljutised