19. saade: miks teatas välisministeerium, et Nice's saadi kõigi eestlastega kontakt?

JAGA:


19. saade: miks teatas välisministeerium Nice’i rünnaku järel, et kõigi eestlastega on saadud kontakt?
Nice’i rünnakust on möödas pea kaks nädalat. Selge on see, et rünnakus kaotas elu kaks Eesti kodanikku. Ekspressi taskuhäälingu saatesse saabus välisministeeriumi konsulaarosakonna peadirektor Kersti Eesmaa, kes räägib, et mis täpsemalt välisministeeriumis toimus, kui teade rünnakust tuli. Kõige olulisema ämbrikolistamisena tuli ministeeriumi jaoks üks pressiteade, kus teatati kõikide Nice’s viibivate eestlastega kontakti saamisest. Eesmaa räägib, kuidas see üldse juhtuda sai, kui reaalsuses selleks võimalust polnud. Lõpetuseks tuleb jutuks ka lihtsad reisisoovitused, mida üha närvilisemaks muutuvas maailmas kõrva taha panna.
Saate teises pooles saabub külla eilse päeva kõige populaarsema jalgpalliklubi JK Karsklus eestvedaja Rene Nõu, kes avab Eesti nõrgima jalgpallimeeskonna köögipoolt. Muuhulgas annab ta teada, et täna, neljapäeval 28. juulil, peab JK Karsklus enda järjekordse liigamängu algusega 18.20 Viimsis Martin Reimi jalgpallikooli väljakul.
Saadet juhivad Otto Oliver Olgo ja Dannar Leitmaa.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Hiljutised