“Edu Valem”, osa 4 | Erik Roose – tippjuht, kes vastutab kogu Eesti rahva ees

JAGA:


Taskuhäälingusaates “Edu Valem” oli Manta Maja stuudios seekordseks külaliseks pikaaegse kogemusega tippjuht, kes varsti juba kolm aastat on tüürinud Eesti Rahvusringhäälingut.

Aastal 1996 Eesti Ekspressi peadirektorina meediavaldkonda sisenenud Roose töötas peaaegu kaks kümnendit Postimehes ehk hilisema nimega Eesti Meedias, täites ärijuhi, müügidirektori ja peadirektori ametit.

Väga suurte kogemustega Roose abil jõudsime seekordses osas taas edu valemile sammukese lähemale, kui saime teada, millised omadused ja oskused on heal juhil vajalikud, kuidas stressiga toime tulla ja mitte tööd koju kaasa viia ning miks pole temal üheski senises ametis igav hakanud.

Pikalt lahkasime ka Eesti Rahvusringhäälingu juhi ameti eripärasid, kus tihti tuleb vastutust kanda kogu Eesti rahva ees, kuna maksumaksjatena tunnevad kõik teatavat õigust ERR-i teemadel sõna võtta.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised