#28 | Alo Naelapea: tööotsija peab aru saama, kui suur on tema kui investeeringu tootlus tööandjale

JAGA:


Taskuhäälingu “Edu Valem” 27. osas vaatlesime juhtimisteemat veidi teise nurga alt, kui meil oli külas Arista Executive Search partner ning juhtide otsingu ja hindamise vanemkonsultant Alo Naelapea.

Tartu Ülikooli politoloogia teaduskonna ukse taha jäetud Naelapea läks juhuse tahtel Tallinnas hoopis psühholoogiat õppima. 2004. aastal alustas mees värbamiskonsultandina ja tegutseb selles valdkonnas rahvusvahelisel tasemel tänase päevani.

Alo abiga rääkisime saates erinevatel juhtimisega seotud teemadel ning proovisime taas jälile jõuda edu valemile. Tipptasemel värbajalt tahtsime teada saada ka seda, miks mõned inimesed jõuavad kaugemale kui teised ning milliste sammudega on ise võimalik oma võimalusi parandada.

Kuna Naelapea on ka aktiivne investeerimishuviline, siis puudutasime saate lõpus ka seda teemat ning peilisime mehelt välja, kuhu ta ise on investeerinud ja millesse kõige rohkem usub.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised