"Edu Valem" #22 | Kristjan Keres – korvpallur, juht, ettevõtja ja telestaar avastab oma sisemaailma

JAGA:


Taskuhäälingu “Edu Valem” 22. osas kutsusime külla ühe huvitava mehe nimega Kristjan Keres, kes vaatamata noorusele juba korda saatnud nii palju huvitavaid asju, et ühe saate ajast jäi kõige rääkimiseks selgelt väheks.

Nooruses juhuslikult korvpallitrenni sattunud ja sellel alal aastaid Eesti meistriliigas mänginud Keres oli ühel hetkel väga lähedal ka profikarjäärile, aga saatus tahtis teisiti ja praeguseks pallib mees veel vaid teiste tegemiste kõrvalt oma lõbuks.

Noore mehena Poolas kinnisvarafondi tütarharu üles ehitama pandud Keres ujus raskest olukorrast välja ja tõusis häid tulemusi näidates ametiredelil kiirelt ülespoole. Ühel hetkel võttis Keres enda jaoks aga aja maha ning läks Aasiasse reisile, mis lõpuks kujunes välja 7-kuuliseks rännakuks.

Eesti tõsielusarjade vaatajatele on Kristjan kindlasti tuttav “Naabrist parem ” saatest, kus ta koos kauni kaaslase Marleeniga ehitasid valmis ühe mõnusa konteinerkodu.

“Edu Valemi” saates rääkisime Kristjaniga nii spordist, õppimisest ja ärist kui ka välismaal matkamisest ja eneseotsingutest. Keresel oli kuulajatele pakkuda palju soovitusi laiast maailmast, mida võiks elu jooksul kogeda.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised