"Edu Valem" #23 (erikülalisega!!) | Kas eduks on vaja olla mingis kitsas valdkonnas tippekspert?

JAGA:


Taskuhäälingu “Edu Valem” 23. osas läksime pisut meie saate tavapärasest formaadist mööda ja valisime ühe suurema teema, mida pikemalt arutades lahata. Selle jaoks tuli meile lahkesti appi 24/7 Office’i tegevjuht Katre Tamp.

Saate esimeses osas rääkisime veidi Katre senisest karjäärist ja ärikinnisvarast. Täpsemalt just ühiskontorite valdkonnast. Kas ja kui palju see segment koroonaviirusest pihta sai, millised võiksid olla inimeste kontoris käimise harjumused tulevikus ning kas kodukontorid on büroohooneid tühjaks jätmas?

Saate põhiosas proovisime kolmekesi lahata küsimust, mis ühte lausesse koondatuna kõlab nii: “Kas edukaks saamise aspektist lähtudes tuleks olla täielik tipptegija ühes kitsas valdkonnas või hoopis olla piisavalt hea väga laial rindel, kuid päris ekspert mitte üheski valdkonnas?”

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised