#25 | Ursel Velve – särav ja edukas nii juhi positsioonil kui triatlonirajal

JAGA:


Taskuhäälingu “Edu Valem” 25. osas naasime juhtimisradadele ning kutsusime külla Mainor Ülemiste AS arendusjuhi ja juhatuse liikme Ursel Velve, kellel on 20 aastat töökogemust mitmetel juhtivatel positsioonidel, sealhulgas kaheksa aastat Samsung Eesti üksuse juhina.

Harrastajana Eesti mõistes ka väga kõrgel tasemel triatloniga tegelev Saaremaalt pärit naisega rääkisime tema karjääri algusaastatest, väga huvitavatest aastatest ja erinevate takistuste ületamisest Lõuna-Korea suurettevõttes Samsung ja praegusest tööst Mainor Ülemistes.

Loomulikult imestasime, kuidas Ursel suudab kõigi oma töiste tegemiste ning pere kõrvalt tegeleda nii heal tasemel triatloniga. Tänavu septembris Ironman Tallinn võistlusel oli Ursel ajaga 10:55.27 kiireim eestlanna ning kokkuvõttes oma vanuseklassi 3. ja üldse naiste arvestuses 23. kohal.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil [email protected].

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Hiljutised