"Edu Valem", osa 1 | Lauri Paeveer – kas miljonäriks saab raske töö või õnnega?

JAGA:


Eesti podcastimaastik on saanud uue tulija, kui Rahajutud.ee portaalis hakkab regulaarselt (esialgu kord kahe nädala tagant) ilmuma taskuhäälingusaade “Edu Valem”. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar kutsuvad endale külla omas valdkonnas kaugele jõudnud inimesi ning üritavad selgusele jõuda, kas edukusel on konkreetset valemit, mida järgida.

Esimeses saates käis külas mitmekülgne Lauri Paeveer, kes laiemale üldsusele sai esmakordselt tuttavaks omaaegsest telesaatest “Mantlipärija”. Sealt tuule tiibadesse saanud 36-aastane mees asutas seejärel ettevõtte, mis senimaani turustab kaubanduskeskustes LHV pensionifonde. Lisaks paljudele teistele ettevõtmistele on Lauri ka Omniva nõukogu liige ning haldab enda investeerimisportfelli.

Kuidas ehitada nullist üles miljoniettevõte? Millised on müügitöö mured ja rõõmud? Kuidas juhina töötajaid motiveerida? Need ja paljud teised küsimused said jutu käigus vastuse.

“Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Head kuulamist!

Veel

Edu Valem
Edu Valem
Edu Valem podcast üritab leida vastust küsimusele, kuidas saada oma valdkonnas edukaks. Saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar intervjueerivad igas saates toimekaid inimesi, kes jäänud oma tegemistega silma. Saade sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Populaarsed

Hiljutised